KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914253

nr 1391 4253

J R Reid (tillskriven), Landskap, ej signerad. Olja på duk, 45x59, yttermått inklusive ram: 57x72 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:19:00