KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218117

nr 1721 8117

Ivan Bergdahl (f. 1929). Signerad, daterad -50, Sverige. Kälkbacke. Olja på pannå, 40x37 cm, yttermått inklusive ram: 45x41

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 september 2025
kl 18:47:20