KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924329
nr 1392 4329
Henry d'Anty
(1910-1998), Frankrike
Oljemålning, Slädfärd. Signerad. Olja på duk, 44x45cm, yttermått inklusive ram: 60x69cm
Henry d'Anty, fransk målare född i Paris 1910, död 1998.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:12:16
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr