KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924329

nr 1392 4329

Henry d'Anty

(1910-1998), Frankrike

Oljemålning, Henry d'Anty (1910-1998), Frankrike. Slädfärd. Signerad. Olja på duk, 44x45cm, yttermått inklusive ram: 60x69cm

Henry d'Anty, fransk målare född i Paris 1910, död 1998.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:12:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Henry d'Anty

Läs mer om Henry d'Anty