KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13961026

nr 1396 1026

Harry Fidler, Monogramsignerad, man med höns. Olja på duk, 22x27, yttermått inklusive ram: 33x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:14:52