KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13961026
nr 1396 1026
Harry Fidler, Monogramsignerad, man med höns. Olja på duk, 22x27, yttermått inklusive ram: 33x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:14:52
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr