KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14881007

nr 1488 1007

Hans Gothlin

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, Geometrisk komposition. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 87x59 cm, yttermått inklusive ram: 93x64 cm

Hans Gothlin, svensk bildkonstnär född i Borås 1949.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 5 september 2022
kl 18:07:51

4/9 16:44:59 1      Vinnande bud

Hans Gothlin

Läs mer om Hans Gothlin