KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14899167

nr 1489 9167

H Rosendorf, fåraherde. Signerad. Olja på duk, 70x105 cm, yttermått inklusive ram: 136

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 september 2022
kl 20:36:31

12/9 19:14:44 1      100 kr
12/9 20:31:31 2      Vinnande bud