KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13919562

nr 1391 9562

Gösta Geerd

(1907-1982), Sverige

Oljemålning, Gösta Geerd (1907-1982), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 45x28cm, yttermått inklusive ram: 58x42cm

Konditionsrapport: fläckar

Gösta Geerd, svensk målare och tecknare född 1907, död 1982.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:27:36

19/4 19:16:29 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gösta Geerd

Läs mer om Gösta Geerd