KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914290

nr 1391 4290

Franco Aguggiaro

(f. 1960), Italien

Oljemålning, "Natura Morta". Signerad. Olja på pannå, 38x28, yttermått inklusive ram: 66x56 cm

Franco Aguggiaro, italiensk konstnär född 1960.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:59:02

Franco Aguggiaro

Läs mer om Franco Aguggiaro