KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524557

nr 1352 4557

Folke Jupiter (1913-1979), Sverige. Signerad, "Septemberdag". Olja på duk, 53x80cm.

Utrop:

800 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:14:32