KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914266

nr 1391 4266

Finn Andersen, Fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 43x84, yttermått inklusive ram: 44x86 cm

måndag 19 april 2021
kl 18:09:46