KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13913064

nr 1391 3064

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Purple bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:19

19/4 20:21:20 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson