KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16374003
nr 1637 4003
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Hundkex". Signerad, Olja på duk. Bildmått: 40x50 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:29:27
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson