KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16374003

nr 1637 4003

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Hundkex". Signerad, Olja på duk. Bildmått: 40x50 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 19:29:27

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson