KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13923062
nr 1392 3062
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Grey bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:35:19
23/4 16:16:01
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson