KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13919085

nr 1391 9085

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Copper Bowl". Signerad, olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:19

19/4 20:22:28 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson