KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914231

nr 1391 4231

Erik Byström

(1902-1988), Sverige

Oljemålning, Erik Byström (1902-1988), Sverige. Signerad, Ölandsmotiv. Olja på pannå, 40x64cm, yttermått inklusive ram: 51x75cm

Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.

Utrop:

600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:33:30

Erik Byström

Läs mer om Erik Byström