KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16358233
nr 1635 8233
Eric Rhönnstad
(1909-1980), Sverige
Oljemålning, "Mastviken Glafsfjorden". Signerad, daterad 1975. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm
måndag 12 augusti 2024
kl 20:00:10
Eric Rhönnstad
Läs mer om Eric Rhönnstad