KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306014

nr 1630 6014

Eric Elfwén (1921-2008), Sverige. Signerad, "vilande modell". Olja på pannå, 32x55 cm, yttermått inklusive ram: 35x57 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 1 juli 2024
kl 19:44:25