KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924318

nr 1392 4318

Elsa Mårtensson

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Elsa Mårtensson (f. 1918), Sverige. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 60x80cm, yttermått inklusive ram: 74x94cm

Konditionsrapport: smärre dukskada

Elsa Mårtensson, svensk konstnär född i Malmö 1918.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:46:10

22/4 17:32:20 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Elsa Mårtensson

Läs mer om Elsa Mårtensson