KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924318
nr 1392 4318
Elsa Mårtensson
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 60x80cm, yttermått inklusive ram: 74x94cm
Kondition: smärre dukskada
Elsa Mårtensson, svensk konstnär född i Malmö 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:46:10
22/4 17:32:20
Elsa Mårtensson
Läs mer om Elsa Mårtensson