KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14872009

nr 1487 2009

Ellen Wängberg

(1903-1989), Sverige

Oljemålning, "Ros i vas". Ej signerad. Olja på duk, 41x32 cm, oramad

Ellen Wängberg, svensk bildkonstnär född 1903, död 1989.

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:14:58

22/8 18:09:58 1      Vinnande bud

  • 22 aug

Specialauktion Ellen Wängberg

Läs mer om Specialauktion Ellen Wängberg

Ellen Wängberg

Läs mer om Ellen Wängberg