KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14872001

nr 1487 2001

Ellen Wängberg

(1903-1989), Sverige

Oljemålning, "Bakgård". Signerad. Olja på duk, 65x46cm, oramad

Ellen Wängberg, svensk bildkonstnär född 1903, död 1989.

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:06:05

  • 22 aug

Specialauktion Ellen Wängberg

Läs mer om Specialauktion Ellen Wängberg

Ellen Wängberg

Läs mer om Ellen Wängberg