KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13988279

nr 1398 8279

Gustav Adolf Kuntz, efter. Ej signerad. Olja på duk, 62x34cm, yttermått inklusive ram: 77x50cm

Kondition: färglbortfall, skadad

måndag 24 maj 2021
kl 18:39:31