KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217076

nr 1621 7076

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1937, Västkustlandskap. Olja på duk, 44x62 cm, yttermått inklusive ram: 65x80 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 20 maj 2024
kl 19:52:03

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers