KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16673025
nr 1667 3025
Cecilia Ciscar
(f. 1970), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, daterad -01. Olja på pannå, 44x53 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Cecilia Ciscar, svensk konstnär född 1970.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:45:18
5/12 06:32:41
100 kr
5/12 18:01:41
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer