KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652015

nr 1565 2015

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 57x64 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:30:38

24/9 17:16:44 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler