KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445058

nr 1444 5058

Carl-Ivar Öfverbeck

(1899-1976), Sverige

Oljemålning, Signerad, domherrar. Olja på duk, 44x62, yttermått inklusive ram: 62x80 cm

Carl-Ivar Öfverbeck, svensk bildkonstnär född 1899, död 1976.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 24 januari 2022
kl 19:18:26

19/1 10:44:33 1      150 kr
19/1 15:08:59 2      Vinnande bud

Carl-Ivar Öfverbeck

Läs mer om Carl-Ivar Öfverbeck