KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299098

nr 1429 9098

Bo Johnson. Signerad, marin. Olja på pannå, 14x24cm, yttermått inklusive ram: 23x34cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 november 2021
kl 19:24:38

27/10 19:52:45 1      Vinnande bud