KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299152

nr 1429 9152

Beth Zeeh

(1911-2004), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 55. Olja på duk, 46x60, yttermått inklusive ram: 65x78 cm

Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:32:04

Beth Zeeh

Läs mer om Beth Zeeh