KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16808052

nr 1680 8052

Bertil Andersson, Maria Trappgränd Stockholm. Monogramsignerad, påskrift a tergo. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x40

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 februari 2025
kl 20:56:11

  • Tema
  • 17 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm