KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14021006

nr 1402 1006

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:01:58

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson