KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217418

nr 1621 7418

Bengt Ellis

(1923-2006), Sverige

Oljemålning, Signerad och daterad -56, kust. Signerad. Olja på duk, 58x110 cm, yttermått inklusive ram: 72x123 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 maj 2024
kl 19:29:30

18/5 21:44:27 1      Vinnande bud

Bengt Ellis

Läs mer om Bengt Ellis