KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14298266

nr 1429 8266

Bengt Åberg

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, "Höst på ön", Sundsvall. Signerad. Olja på pannå, 24x72, yttermått inklusive ram: 43x91 cm

Bengt Åberg, svensk målare född 1941.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:18:43

Bengt Åberg

Läs mer om Bengt Åberg