KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914355

nr 1391 4355

B Undmark. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 45x36cm, yttermått inklusive ram: 57x48cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:47:04