KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13923350

nr 1392 3350

Axel Peter

(1863-1942), Sverige

Oljemålning, Axel Peter (1863-1942), Sverige. Gård. Signerad. Olja på duk, 57x86, yttermått inklusive ram: 64x95 cm

Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 april 2021
kl 18:18:34

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Peter

Läs mer om Axel Peter