KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13923350
nr 1392 3350
Axel Peter
(1863-1942), Sverige
Oljemålning, Gård. Signerad. Olja på duk, 57x86, yttermått inklusive ram: 64x95 cm
Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:18:34
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr