KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13954404

nr 1395 4404

Axel Bengtsson

(1905-1976), Sverige

Oljemålning, Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Landskap. Monogramsignerad. Olja på duk, 47x55cm, yttermått inklusive ram: 50x59cm

Axel Bengtsson, svensk bildkonstnär född 1905, död 1976.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:51:30

28/4 20:50:39 1      100 kr
3/5 20:18:14 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Bengtsson

Läs mer om Axel Bengtsson