KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14444389

nr 1444 4389

Arne Lidqvist

(1919-1975), Sverige

Oljemålning, Kråkor i vinterlandskap. Signerad. Olja på duk. 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 80x98 cm

Arne Lidqvist, svensk målare och tecknare född 1919, död 1975 .

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:41:11

24/1 10:21:11 1      Vinnande bud

Arne Lidqvist

Läs mer om Arne Lidqvist