KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16064154

nr 1606 4154

Archibald Russell Watson Allan (1878-1959), Gårdsplan. Signerad. Olja på duk, 45x75 cm, yttermått inklusive ram: 49x79 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2024
kl 18:40:19

18/3 14:45:14 1      Vinnande bud