KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16322142

nr 1632 2142

Anita Nilsson Billgren

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -88. Olja på duk, 66x53 cm, yttermått inklusive ram: 68x55 cm

Anita Nilsson Billgren, svensk bildkonstnär född i Malmö 1942.

Utrop:

500 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:03:43

Anita Nilsson Billgren

Läs mer om Anita Nilsson Billgren