KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873096

nr 1587 3096

Anita Lindarp (1930-2005), Kust med nätfiskare. Signerad. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm

Utrop:

500 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:19:50

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer