KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456107

nr 1445 6107

Anders Nilsson, Landskap. Signerad. Olja på duk, 37x49, yttermått inklusive ram: 47x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 januari 2022
kl 18:50:47

26/1 12:06:22 1      Vinnande bud