KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16305295

nr 1630 5295

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Landskapsmotiv. Signerad, daterad -18, Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 73x95 cm

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:43:13

23/6 21:08:13 1      100 kr
1/7 18:28:14 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar