KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061004

nr 1406 1004

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -38, blomsterrabatt. Olja på duk, 46x55 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:03:19

28/6 11:31:10 1      150 kr
5/7 18:38:20 2      Vinnande bud

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman