KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061037
nr 1406 1037
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -52, fjällandskap. Olja på pannå, 33x41 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:58:18
28/6 11:49:27
100 kr
5/7 18:51:00
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman