KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061037

nr 1406 1037

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -52, fjällandskap. Olja på pannå, 33x41 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:58:18

28/6 11:49:27 1      100 kr
5/7 18:51:00 2      Vinnande bud

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman