KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061043

nr 1406 1043

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -45, "Äppelblom". Olja på pannå, 55x45 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:50:13

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman