KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061018

nr 1406 1018

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -55, interiör med blomma i vas. Olja på pannå, 55x46 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:06:11

5/7 18:49:50 1      Vinnande bud

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman