KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061042
nr 1406 1042
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad 35, Båtar i hamn. Olja på pannå, 41x37 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:24:19
100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman