KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14781047

nr 1478 1047

Allmoge, 1848. Ej signerad. Olja på textil, uppfodrad duk, 104x178 cm, oramad, oramad

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

15.000 kr

Såld:

12.000 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:44:07

4/7 19:39:07 1      Vinnande bud

  • Klassiska