KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16191010

nr 1619 1010

Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x30 cm, yttermått inklusive ram: 81x50 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 13 maj 2024
kl 20:55:49

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor