KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16191010
nr 1619 1010
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x30 cm, yttermått inklusive ram: 81x50 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:55:49
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)