KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456047

nr 1445 6047

Alfred Hedlund

(1884-1930), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 36x45, yttermått inklusive ram: 52x61 cm

Alfred Hedlund, svensk målare född 1884, död 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 januari 2022
kl 18:18:53

30/1 21:10:01 1      Vinnande bud

Alfred Hedlund

Läs mer om Alfred Hedlund