KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14001002

nr 1400 1002

Alexis Ankarcrona

(1825-1901), Sverige

Oljemålning, Alexis Ankarcrona (1825-1901), Sverige. Motiv med gård. Signerad. Olja på duk, 50x73 cm, yttermått inklusive ram: 72x93 cm

Alexis Ankarcrona, svensk bildkonstnär född 1825, död 1901.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 31 maj 2021
kl 19:21:49

31/5 15:00:58 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Alexis Ankarcrona

Läs mer om Alexis Ankarcrona