KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456256

nr 1445 6256

Alain Lopez. Signerad, daterad 1969, Olja på duk, 59x91cm, yttermått inklusive ram: 63x95cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 31 januari 2022
kl 20:41:02